MIPIM ULUSLARARASI EMLAK SEKTÖRÜNDEKİ EN BÜYÜK OYUNCULARI BİR ARAYA GETİRİYOR.

FUAR ALANI

ÜLKE

BASIN MENSUBU

YATIRIMCI

KATILIMCI

FİRMA

BİREYSEL

KATILIMCI

YÖNETİCİ

8500 YILLIK TARİHİYLE İSTANBUL HER DÖNEM MEDENİYETLERİN BEŞİĞİ OLMUŞTUR. BU YIL İTO BU EŞSİZ ŞEHRİN  96 KM2'LİK BİR KISMINI  1/1000 ÖLÇEKLİ BİR MAKET İLE MIPIM'DEKİ İSTANBUL ÇADIRINA GETİRMEKTEDİR.

 

SİMGELEŞMİŞ TARİHİ MEKANLARIN, GAYRİMENKUL VE ALTYAPI PROJELERİNİN YER ALDIĞI İSTANBUL'UN 96 KM2 LİK ALANINI KAPSAYAN 1/1000 ÖLÇEKLİ DEV MAKET ÜZERİNDE,  HAREKET, IŞIK, SES, GÖRÜNTÜ EFEKTLERİ, BOĞAZ’DA YÜZEN GEMİLER VE İSTANBUL’A ÖZGÜ SESLER İLE ZENGİNLEŞTİRILMİŞ, KENTİN 24 SAATİNİ ÖZETLEYEN ŞOVLARI KAÇIRMAYIN!

DİJİTAL DEVRİM TEMASIYLA UYUMLU OLARAK TÜM BASILI MALZEMELERİMİZ AUGMENTED REALITY (ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK) TEKNOLOJİSİ İLE ZENGİNLEŞTİRİLDİ. BU TEKNOLOJİ SAYESİNDE BASILI YÜZEYLERİN ÜZERİNE DİJİTAL İÇERİK KODLANIYOR, VE BU YÜZEYLER AKILLI TELEFONLAR İLE TARANDIĞI TAKDİRDE CANLANMAYA BAŞLIYOR.

 

AUGMENTED REALITY TEKNOLOJİSİ İLE ZİYARETÇİLER TELEFONLARINA YÜKLEYECEKLERİ LAYAR ADLI UYGULAMA İLE ÇADIRIMIZIN KONUMUNU HARİTA ÜZERİNDE GÖREBİLECEK, TANITIM VİDEOLARINI İZLEYEBİLECEK, YENİ PROJELERİ 3 BOYUTLU OLARAK GÖREBİLECEK, WEBSİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLECEK VEYA İTO'YU SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLECEKLER.

Ücretsiz LAYAR uygulamasını indirin

Bu işareti gördüğünüz yüzeyleri tarayın

İnteraktif içeriği keşfedin

İSTANBUL'UN ÇEŞİTLİ NOKTALARINDA ÇEKİLMİŞ 360 DERECE PANORAMİK FOTOGRAFLAR AUGMENTED REALITY TEKNOLOJİSİ KULLANILARAK KÜÇÜK BOY KARTLARIN ÜZERİNE YERLEŞTİRİLDİ. BU KARTLAR SİZE İSTANBUL'U HER ZAMAN YANINIZDA TAŞIMA FIRSATI SUNUYOR.

 

BU KARTLARI TARAYARAK İSTANBUL'A AİT MANZALARI VE SESLERİ KEŞFE ÇIKIN.

 

TÜM PANORAMALARI GÖREBİLMEK İÇİN ÇADIRI ZİYARET ETTİĞİNİZDE DÖRT FARKLI KARTIN DÖRDÜNÜ DE TOPLADIĞINIZDAN EMİN OLUN.

Designed by Magnetic

Istanbul@MIPIM - CREDITS

INFO@ISTANBULATMIPIM.COM